PRIVATUMAS

kaledinegirlianda.lt yra įsipareigojusi saugoti savo klientų ir vartotojų privatumą. Todėl nustatėme šią privatumo politiką dėl klientų duomenų rinkimo, naudojimo, atskleidimo, perdavimo ir saugojimo. Mūsų veikla internete atitinka visas atitinkamas privatumo politikos nuostatas ir atitinkamus Europos Sąjungos teisės aktus bei Lietuvos Respublikos įstatymus. Skirkite laiko peržiūrėti mūsų privatumo politiką.

 

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Asmens duomenys – tai duomenys, kuriuos kaledinegirlianda.lt renka vykdydama sutartį su asmeniu arba kreipiantis į jį.

 

Mokėjimo informacija

Mokėjimo informacija saugoma už internetinės parduotuvės ribų saugioje aplinkoje – atsiskaitant per atitinkamo banko nuorodą saugioje aplinkoje ir kredito kortele UAB Kevin.eu aplinkoje. Pardavėjas neturi prieigos prie kliento banko duomenų.

nuolatinių klientų asmens duomenys gali būti renkami šiais būdais:

  • pateikdami kontaktinę informaciją (įskaitant savo vardą, pavardę, asmens kodą, pašto adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, pageidaujamą susisiekimo būdą) mūsų svetainėje ar kitur (pvz., parduotuvėse)
  • per svetainę, iš kliento paskyros informacijos arba naudojant slapukus
  • pateikiant užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, išsaugant asmeninius kontaktinius duomenis arba informaciją apie apsipirkimo pageidavimus (kaledinegirlianda.lt) gali paprašyti jūsų savanoriškai pateikti asmeninius duomenis ir asmeninę informaciją tam tikruose svetainės puslapiuose. Reikalaujami asmens duomenys gali būti vardas, pavardė, adresas, pašto kodas, el. pašto adresas, telefono numeris ir kiti duomenys.

 

Kitų duomenų rinkimas

Taip pat renkame asmens duomenis, kurių negalima tiesiogiai susieti su konkrečiu asmeniu (pvz., lytis, amžius, pageidaujama kalba, vieta).

Taip pat galime rinkti informaciją apie bendrą klientų veiklą mūsų svetainėje. Ši informacija renkama ir naudojama siekiant suteikti klientams daugiau naudingos informacijos ir žinoti, kurios svetainės dalys/kategorijos, produktai ir paslaugos yra įdomiausios. Šioje privatumo politikoje surinkti duomenys yra laikomi asmens duomenimis.

 

Surinktų asmens duomenų naudojimas

Surinktų asmens duomenų pagalba galime informuoti klientus apie kaledinegirlianda.lt prekių naujienas, akcijas ir artėjančius renginius. Klientas, kuris nenori būti įtrauktas į mūsų naujienlaiškių sąrašą ar gauti pranešimų apie produktus, kurie gali juos sudominti, gali bet kada jų atsisakyti. Surinktus asmens duomenis taip pat naudojame prekėms pristatyti ir savo įsipareigojimams klientui vykdyti.

Siekiant geriau aptarnauti klientą, kaledinegirlianda.lt gali atskleisti informaciją apie atskirus vartotojus trečiajai šaliai, kuri teikia paslaugas kaledinegirlianda.lt ir pagal sutartį yra įsipareigojusi išlaikyti dalijamos informacijos konfidencialumą. Trečioji šalis yra, pavyzdžiui, kurjerių įmonė, kuri pristato užsakymus Pirkėjui.

 

Surinktų asmens duomenų keitimas

Asmens duomenis, surinktus Klientui identifikuoti ir susisiekti su juo, galima peržiūrėti, keisti ir atnaujinti mūsų svetainės skiltyje „Mano informacija“.

 

Asmens duomenų apsauga

kaledinegirlianda.lt taiko visas atsargumo priemones (įskaitant administracines, technines ir fizines priemones), kad apsaugotų kliento asmens duomenis. Keisti ir tvarkyti duomenis gali tik įgalioti asmenys.

 

Saugumas

Visi kliento asmens duomenys, kurie tapo žinomi apsilankymo kaledinegirlianda.lt internetinėje parduotuvėje ir pirkimo metu, laikomi konfidencialia informacija. Užšifruotas duomenų perdavimo su bankais kanalas užtikrina Pirkėjo asmens duomenų ir banko rekvizitų saugumą.

 

Privatumo politika sąlygos ir nuostatos

Pradėdami naudotis kaledinegirlianda.lt svetaine arba pildydami vartotojo paraišką, jūs sutinkate kad perskaitėte su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis. Pasiliekame teisę prireikus keisti bendrąsias privatumo politikos sąlygas apie tai pranešdami visiems nuolatiniams klientams.

Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl privatumo politikos ar duomenų tvarkymo, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

 

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

Internetinės parduotuvės kaledinegirlianda.lt pagrindinis asmens duomenų tvarkytojas yra KS Valgustus OÜ (registracijos kodas: 14204226), tel. numeris +370 521 44386 ir el. paštas [email protected]

Asmens duomenys kurie yra tvarkomi:

  • vardas, pavardė, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas;
  • prekių pristatymo adresas;
  • banko sąskaitos numeris (grąžinant sumokėta sumą).
  • prekių ir paslaugų išlaidos ir su mokėjimais susiję duomenys (pirkimo istorija).
  • informacijos apie klientų aptarnavimą.

Kokiais tikslais tvarkomi asmens duomenys?

Asmens duomenys naudojami klientų užsakymams tvarkyti ir prekėms pristatyti.

Pirkimo istorijos duomenys (pirkimo data, prekės, kiekis, kliento duomenys) naudojami siekiant sudaryti įsigytų prekių ir paslaugų apžvalgą ir analizuoti klientų pageidavimus.

Banko sąskaitos numeris naudojamas grąžinant pinigus klientui.

Tokie asmens duomenys kaip el. paštas, telefono numeris, kliento vardas ir pavardė tvarkomi siekiant išspręsti problemas, susijusias su prekių ir paslaugų teikimu (klientų aptarnavimas).

Internetinės parduotuvės naudotojo IP adresas arba kiti tinklo identifikatoriai tvarkomi siekiant teikti internetinės parduotuvės, kaip informacinės visuomenės paslaugos, paslaugas ir rinkti internetinės parduotuvės naudojimo statistiką.

 

Teisinis pagrindas

Asmens duomenys tvarkomi siekiant įvykdyti sutartį su klientu.

Asmens duomenys tvarkomi siekiant įvykdyti teisines prievoles (pvz., vesti apskaitą ir spręsti vartotojų ginčus).

Gavėjai, kuriems perduodami asmens duomenys

Asmens duomenys perduodami internetinės parduotuvės klientų aptarnavimo skyriui, siekiant tvarkyti pirkinių ir pirkinių istoriją bei spręsti klientų problemas.

Vardas, pavardė, telefono numeris ir el. pašto adresas bus perduoti kliento pasirinktam transporto paslaugų teikėjui. Jei prekes pristato kurjeris, be kontaktinių duomenų bus nurodytas ir kliento adresas.

Jei internetinės parduotuvės apskaitą vykdo paslaugų teikėjas, asmens duomenys apskaitos tikslais perduodami paslaugų teikėjui.

Asmens duomenys gali būti perduodami informacinių technologijų paslaugų teikėjams, jei tai būtina internetinės parduotuvės ar duomenų funkcionalumui užtikrinti.

 

Saugumas ir prieiga prie duomenų

Asmens duomenys saugomi Zone Media OÜ serveriuose, esančiuose Europos Sąjungos valstybės narės teritorijoje arba šalyse, kurios prisijungė prie Europos ekonominės erdvės. Duomenys gali būti perduodami į šalis, kurias Europos Komisija įvertino kaip šalis, kuriose užtikrinamas tinkamas duomenų apsaugos lygis, ir JAV bendrovėms, susijusioms su Privatumo sistema.

Internetinės parduotuvės darbuotojai turi prieigą prie asmens duomenų, kad galėtų spręsti technines problemas, susijusias su naudojimusi internetine parduotuve, ir teikti klientų aptarnavimo paslaugas.

Internetinė parduotuvė įgyvendina tinkamas fizines, organizacines ir IT saugumo priemones, skirtas apsaugoti asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo ar neteisėtos prieigos ir atskleidimo.

Asmens duomenų perdavimas įgaliotiems internetinės parduotuvės tvarkytojams (pavyzdžiui, transporto paslaugų teikėjui ir duomenų saugojimui) vyksta su elektronine parduotuve ir įgaliotais duomenų tvarkytojais sudarytų sutarčių pagrindu. Įgalioti duomenų valdytojai privalo užtikrinti tinkamas asmens duomenų tvarkymo apsaugos priemones.

 

Prieiga prie asmens duomenų ir jų taisymas

Asmens duomenis galima pasiekti ir redaguoti internetinės parduotuvės vartotojo profilyje. Jei perkama neturint naudotojo paskyros, asmens duomenis galima gauti per Klientų aptarnavimo centrą.

 

Sutikimo atšaukimas

Jei asmens duomenų tvarkymas vyksta kliento sutikimo pagrindu, klientas turi teisę atšaukti sutikimą apie tai pranešdamas Klientų aptarnavimo tarnybai el. paštu.

 

Asmens duomenų laikymas

Asmens duomenys bus ištrinti, kai ištrinsite savo internetinės parduotuvės kliento paskyrą, išskyrus atvejus, kai šiuos duomenis būtina išsaugoti vartotojų ginčų registravimo ar sprendimo tikslais.

Perkant internetinėje parduotuvėje be kliento paskyros, pirkinių istorija bus saugoma trejus metus.

Mokėjimo ir vartojimo ginčų atveju asmens duomenys bus saugomi tol, kol pretenzija bus patenkinta arba pasibaigs senaties terminas.

Apskaitos tikslais reikalingi asmens duomenys saugomi septynerius metus.

 

Duomenų panaikinimas

Norėdami ištrinti asmeninę informaciją, susisiekite su Klientų aptarnavimo tarnyba el. paštu. Į prašymą ištrinti duomenis turi būti atsakyta per vieną mėnesį ir turi būti nustatytas ištrynimo terminas.

 

Perkėlimas

Į elektroniniu paštu pateiktus prašymus dėl asmens duomenų perdavimo bus atsakyta ne vėliau kaip per vieną mėnesį. Klientų aptarnavimo tarnyba nustato ir praneša apie perduotus asmens duomenis.

 

Tiesioginės rinkodaros ataskaitos

Jūsų elektroninio pašto adresas ir telefono numeris bus naudojami siunčiant tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei klientas davė sutikimą. Jei nepageidaujate gauti tiesioginės rinkodaros pranešimų, el. laiško pabaigoje raskite atitinkamą nuorodą arba kreipkitės į Klientų aptarnavimo skyrių.

Jei asmens duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais (profiliavimas), klientas turi teisę bet kuriuo metu nesutikti su pirminiu ir vėlesniu savo asmens duomenų tvarkymu, įskaitant profiliavimą, susijusiu su tiesiogine rinkodara, apie tai pranešdamas Klientų aptarnavimo skyriui el. paštu.

 

Ginčų sprendimas

Ginčai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, sprendžiami naudojantis klientų aptarnavimo skyrių – [email protected] Priežiūros institucija yra Lietuvos duomenų apsaugos inspekcija.